PKL na konferencji AVIA 2015

Baner_AVIA_425 X 212W dniach 26 i 27 listopada w Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport odbędzie się konferencja AVIA 2015. W wydarzeniu weźmie udział prezes Polskiego Klubu Lotniczego Tomasz Balcerzak. Wydarzenie jest kontynuacją zorganizowanych w latach 2014 i 2015 spotkań pod nazwą AVIA RAIL poświęconych współpracy na styku dwóch gałęzi transportu – lotniczego i kolejowego.

 

Konferencja AVIA 2015, jest jednym z największych w kraju wydarzeń dedykowanych rozwojowi branży lotniczej oraz jej współpracy z innymi gałęziami transportu. Odbędzie się 26-27 listopada w Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport w Krakowie. Organizatorem konferencji jest KOW Sp. z o.o. – spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, legitymująca się 23 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług dedykowanych branży transportowej. Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz do rejestracji udziału.

 

Pragniemy nadmienić, że Polski Klub Lotniczy jest partnerem wydarzenia, a prezes Tomasz Balcerzak będzie moderatorem konferencji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie avia.kow.com.pl.